Kiedy patrzysz w lustro, czy dostrzegasz swoje wyjątkowe piękno? 
To piękno, które zawsze było z Tobą. Doskonałe w swojej niedoskonałości. Piękno, które z biegiem czasu potrzebuje przebudzenia, aby na nowo prawdziwe piękno zostało odkryte.
I właśnie dlatego, IBSA Derma proponuje protokół uwzględniający indywidualne cechy Twojej skóry i rysów twarzy, pomagając przywrócić równowagę i harmonijne piękno. 

I’MPERFECT to perspektywa ponadczasowego piękna wyrażona na twarzy.

OBSZARY TWARZY

HARMONIZE

HARMONIZE

REBALANCE

REBALANCE

TAILOR-MADE

TAILOR-MADE

HARMONIZE

Wydobywanie Twojego piękna, podkreślając istotne obszary twarzy.

REBALANCE

Delikatne przywracanie konturów twarzy.

TAILOR-MADE

Dopasowanie do  charakteru Twojej twarzy.

KWAS HIALURONOWY

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy: cenny składnik, wynik innowacji IBSA o wysokim stopniu czystości. Produkowany dzięki opatentowanemu procesowi biofermentacji.

Protokoły I'MPERFECT WEDŁUG NASZYCH AMBASADORÓW

DR. BEATRIZ MOLINA

DR. BEATRIZ MOLINA

DR. RICCARDO FORTE

DR. RICCARDO FORTE

DR. EDITTA BUTTURA DA PRATO

DR. EDITTA BUTTURA DA PRATO

„Dzięki protokołom I’MPERFECT mamy możliwość pracy nad tymi obszarami twarzy, które są narażone na niepożądane zmiany w wyniku starzenia się skóry, wpływając tym samym również na sferę emocjonalną pacjenta. Koncentrujemy się na kwestii braku jędrności i na ekspresji, która staje się kluczowym aspektem i wartością dodaną do emocji oraz dobrego samopoczucia pacjenta w celu uzyskania autentycznych, korzystnych dla tkanek rezultatów.”

Beatriz Molina
Chirurg, członkini Brytyjskiego Kolegium Medycyny Estetycznej i założycielka Międzynarodowego Stowarzyszenia Zapobiegania Powikłaniom Estetycznym (IAPCAM).

I’MPERFECT, podobnie jak filozofia, która docenia wyjątkowość każdego z nas, poprzez koncepcję niedoskonałości stanowi okazję do zastosowania podejścia, które nie zmienia autentycznych rysów twarzy, a wręcz przeciwnie, opiera się na elementach naturalnych konturów i trójwymiarowości”.

Riccardo Forte
Chirurg specjalizujący się w Estetycznej Chirurgii Plastycznej, Uniwersytet w Mediolanie.

„W I’MPERFECT zawiera się misja mojej pracy: tworzenie i podtrzymywanie naturalnego piękna u wszystkich moich pacjentów.
Poprawa ogólnego wyglądu twarzy u osób regularnie przychodzących do mojej kliniki lub możliwość zaoferowania indywidualnie dostosowanych i skutecznych rozwiązań młodszym pacjentom”.

Editta Buttura
Lekarz medycyny specjalizujący się w chirurgii szczękowo-twarzowej, Werona.

TWOJA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Znajdź kliniki medycyny estetycznej wybrane dla Ciebie przez IBSA DERMA.

Dowiedz się więcej