IBSA DERMA. CZYSTE PIĘKNO I INNOWACJE

Firma IBSA – Institute Biochemical SA, założona przez grupę szwajcarskich biologów w 1945 roku, posiada unikalne doświadczenie w zakresie badań i technologii farmaceutycznych. Koncentrując się na rozwoju innowacyjnych technologii optymalizujących działanie istniejących substancji i metod terapeutycznych , firma szybko się rozwinęła i wkroczyła na rynki międzynarodowe: obecnie jej produkty można znaleźć w ponad osiemdziesięciu krajach, na pięciu kontynentach.

Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w dziedzinie farmacji, IBSA rozszerzyła działalność, tworząc produkty dermatologiczne na bazie kwasu hialuronowego, co dało początek marce dedykowanej medycynie estetycznej: IBSA Derma.

Dzięki specjalistycznej wiedzy naukowej, ciągłym badaniom, rozwojowi technologicznemu i nowoczesnemu procesowi produkcji, IBSA Derma stała się jedną z wiodących firm farmaceutycznych produkujących kwas hialuronowy do zastosowań w dermatologii estetycznej.

IBSA Derma wyróżnia się na tym rozległym rynku, ponieważ kontroluje cały cykl życia produktu: od biofermentacji surowca do uzyskania gotowego produktu w ampułkostrzykawkach.
IBSA Derma oferuje obecnie pełną gamę wyrobów, które od etapu badań aż po wprowadzenie na rynek powstają wyłącznie we Włoszech.

WIZJA

Pragniemy być pionierami nowego podejścia do dermatologii estetycznej, promując nową definicję piękna – autentycznego i płynącego z wnętrza.

Nowa definicja piękna. Nie chodzi o zmianę obecnego wyglądu, ale o dążenie do jego udoskonalenia, o wydobycie autentycznego i unikalnego piękna, które drzemie w każdej z nas, piękna, które odzwierciedla niepowtarzalną osobowość, nie jest ustandaryzowane i podkreśla indywidualność.
Piękno pochodzi z wewnątrz i emanuje poprzez skórę.