https://www.ibsaderma.pl/wp-content/uploads/2020/03/eventi-1.jpg

Nasze wydarzenia

Wydarzenia Francja

01/28/2021 - 01/30/2021 | PARYŻ

MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMCAS 2021

Chociaż kongresy IMCAS zachowały swoją tradycyjną formę, tegoroczna edycja oferuje nowe rozwiązania cyfrowe będące dodatkiem do spotkań na żywo.
Restrykcje uniemożliwiają Ci przyjazd? Teraz możliwe jest także wirtualne uczestnictwo. IMCAS wykorzystuje w tej edycji swoje kompetencje w dziedzinie technologii cyfrowej i oferuje hybrydowe środowisko kongresowe udostępniając transmisje sesji w czasie rzeczywistym, wirtualną halę wystawową, możliwość spotkań wideo z wystawcami oraz uczestnictwa w czatach podczas całego wydarzenia.
Od słynnych sesji na żywo, takich jak warsztaty anatomii na zwłokach czy kurs chirurgii estetycznej, po spotkania poświęcone najnowszym osiągnięciom technologicznym w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) i robotyki, każda z sesji IMCAS cechuje się wielością formatów i obejmuje wiele specjalności. W tym roku 900 zaproszonych ekspertów zwróci szczególną uwagę na dostosowanie terapii do różnych typów skóry w zależności od pochodzenia etnicznego.

Paryż, Palais des Congrès
Francja

Wydarzenia WYDARZENIE ONLINE

11/28/2020 - 11/28/2020 | WYDARZENIE ONLINE

KONGRES WIRTUALNY IBSA DERMA, DRUGA EDYCJA

W ślad za sukcesem pierwszej edycji IBSA DERMA powraca z drugą edycją Wirtualnego Kongresu IBSA DERMA – wyjątkowego wydarzenia dedykowanego specjalistom medycyny estetycznej – tym razem poświęcając uwagę unikatowemu produktowi ze swojego portfolio: PROFHILO®.
Każdy uczestnik może stworzyć własnego awatara, aby odwiedzić stoiska w strefie wystawienniczej, spotkać się z przedstawicielami firm w strefie Forum, zasiąść na widowni podczas transmitowanych na żywo sympozjów i nawiązać kontakt z kolegami z całego świata. Istnieje również specjalna strefa przeznaczona dla prasy. Dzięki sympozjom na żywo z udziałem międzynarodowych prelegentów, takich jak prof. Chiara Schiraldi, Dalvi Humzah i dr Antonello Tateo, poznasz historię PROFHILO®, począwszy od jego odkrycia aż po perspektywy rozwoju, a także dowiesz się, dlaczego produkt ten odniósł taki sukces w 72 krajach na całym świecie.

Wydarzenia WYDARZENIE ONLINE

11/13/2020 - 12/22/2020 | WYDARZENIE ONLINE

JA JAKO DZIEŁO SZTUKI, WYSTAWA.

Nasza wystawa .nedt ( do wyjaśnienia) powraca w nowej odsłonie pod tytułem :”JA JAKO DZIEŁO SZTUKI”. Wystawa fotografii bez retuszu, której bohaterką możesz być Ty!

Wydarzenia Włochy

10/15/2020 - 10/17/2020 | MEDIOLAN

MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY ESTETYCZNEJ AGORÀ 2020

Kongres Agorà jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii, w którym udział biorą liczni specjaliści, tacy jak lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy , chirurdzy plastyczni oraz lekarze innych specjalizacji, a także przedstawiciele największych firm działających w sektorze medycyny estetycznej. Jak co roku, program kongresu obejmuje cztery pełne wrażeń dni poświęcone dermatologii, chirurgii plastycznej, ginekologii i nauce o żywności i żywieniu, organizowane wspólnie z głównymi towarzystwami naukowymi tego sektora. Przez cały czas trwania konferencji będą stosowane rygorystyczne środki i procedury antycovidowe, opracowane przez organizatora we współpracy z centrum kongresowym, w celu zapewnienia właściwego dystansu społecznego i najlepszych praktyk we wszystkich pomieszczeniach i obszarach centrum.

Stoisko IBSA Derma: OBSZAR SPONSORA GŁÓWNEGO A121+A123

info@societamedicinaestetica.it

Mediolan, Centrum Konferencyjne Mico
Włochy

Wydarzenia ONLINE

06/12/2020 - 06/15/2020 | WYDARZENIE ONLINE

KONGRES WIRTUALNY IBSA DERMA, PIERWSZA EDYCJA

IBSA DERMA stworzyła swoją pierwszą przestrzeń konferencyjną online – innowacyjną platformę internetową, zarezerwowaną wyłącznie dla lekarzy, umożliwiającą dogłębne omówienie wielu tematów: od anatomii po innowacyjne techniki stosowane w dermatologii estetycznej, od sesji poświęconych ogólnie kwasowi hialuronowemu po seminaria dotyczące konkretnych produktów i metod. Platforma ta jest spersonalizowana i dostosowywana do potrzeb użytkowników, aby zapewnić im wrażenia jak podczas prawdziwej konferencji. Środowisko poświęcone jest w całości medycynie i służy specjalistom z tej dziedziny. Każdy użytkownik może stworzyć własnego awatara i brać udział w wydarzeniach, mając do dyspozycji wszystkie elementy prawdziwego środowiska konferencyjnego – stoiska wystawowe, sale konferencyjne, audytorium do relacji na żywo oraz press room ( salon medialny) – które zostały przeniesione do środowiska cyfrowego ze szczególną dbałością o budowanie stałego dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami wydarzenia.